Aktualności

Rozpoczynamy zapisy na szkolenie asystenckie przygotowujące do wykonywania obowiązków asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością

Data dodania: 2023-10-19 by

Tagi:

Fundacja Wspierania Rodziny i Społeczeństwa ISKRA serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu asystenckim przygotowującym do wykonywania obowiązków asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością ze względu na całościowe zaburzenia rozwojowe (autyzm, zespół Aspergera).

Ogłoszenie o naborze kadry projektu na stanowisko ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Data dodania: 2023-05-18 by

Tagi:

W związku z realizacją nowego projektu „Dobre miejsca w BOF – Centrum Usług na rzecz Osób z Autyzmem” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 poszukujemy osób do pracy na stanowisko: ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ.

Spotkanie z Mikołajem z Rovaniemi 2022

Data dodania: 2022-12-12 by

Tagi:

Panie Andrzeju – Honorowy Konsulu Republiki Finlandii, to właśnie dzięki Panu nasi podopieczni i ich rodziny poczuły dziś radość oczekiwania i spotkania z niezwykłym gościem. Było wzruszenie, były prezenty oraz przepyszne smakołyki. Gościł nas dzisiaj Hotel Traugutta3 dzięki wrażliwemu 💖 Anny Narel. Organizacja tego wydarzenia postawiła na naszej Fundacyjnej drodze dużą ilość niezwykłych ludzi i organizacji.

DEBATA O SPEKTRUM AUTYZMU PT. „TAK BLISKO, A TAK DALEKO…”

Data dodania: 2022-12-01 by

Tagi:

W imieniu własnym oraz Pana Andrzeja Parafiniuka – Konsula Honorowego Republiki Finlandii serdecznie zapraszamy na debatę o spektrum autyzmu pt. „TAK BLISKO, A TAK DALEKO…”, która odbędzie się 10.12.2022 r. godzina 9:45 w Uniwersyteckim Centrum Kultury przy ul. K. Ciołkowskiego 1N, 15-245 Białystok. Wstęp wolny.

Rozpoczynamy zapisy na szkolenie „Terapia Schematów”

Data dodania: 2022-11-15 by

Tagi:

Serdecznie zapraszamy specjalistów pracy z rodziną (w szczególności realizujących zadania wynikające z ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej oraz psychologów, terapeutów, asystentów rodziny, pracowników socjalnych, wolontariuszy) zamieszkałych na terenie Miasta Białegostoku na szkolenie pt. Terapia Schematów.

Data dodania: 2022-09-20 by

Zapytanie ofertowe Nr 5/CRR/2022

Data dodania: 2022-09-06 by

Tagi:

Informujemy o zamieszczeniu Zapytania ofertowego Nr 5/CRR/2022 w Bazie Konkurencyjności (Ogłoszenie nr 2022-27192-113257) na realizatora pracy grupowej i indywidualnej programu „Odzyskać Dziecko” w ramach projektu RPPD.07.02.02-20-0013/20 – „Centrum Reintegracji Rodziny”.

Piknik błękitnych serc

Data dodania: 2022-06-01 by

Tagi:

Serdecznie zapraszamy na „Piknik błękitnych serc”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 11 czerwca w godzinach 9:30 – 12:30 w Świętej Wodzie (koło Wasilkowa) przy ul. Ks. Rabczyńskiego 2. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź w szczegóły.
💙💙💙💙💙